Něco o strážkaních

20. března 2008 v 15:29 | Aja |  witch
Hay oin je bezstarostnou čarodějkou, která má jedinný sen: létat. V seriále se jí to podařilo a taky WITCH létá nejlépe!!!!!
To znamená, že Hay byl určen živel Vzduch!!!!!
Má ráda svoji babičku, která W.I.T.C.H. hodně radila!!!!! A pomáhala!!!!!Ale potom babička zemřela a Hay lin bylo smutno, ale alespoň je v Kondrakaru a tam se s ni vidívá!!!!
Cornelie ovládá živel Zemi, ten jí byl přiřazen!!!!! Umí proplétat rostlinky mez sebou a mnoho dalšího!!!!! A je na to pyšná!!!
Nikdy pořádně nemůže unést Irminy připomínky, hlavně v seriále ji pořád kritizuje!!!! Ale jinak se jim taky někdy zasměje!!!!!!
Cornelii svěřil Endarno přívesek času, který má holkám pomáhat tak, že jim pozastaví čas zatím co ony budou na nějaké misy!!!!! Cornelie z něho není zrovna dvakrát nadšená!!!!!
Je ráda čarodějkou i když tomu v seriále nemůže nejprve uvěřit, pak si ale zvykne!!!!
Taranee byl přiřazen živel oheň, umí ho ovládat, ale trvalo jí to dlouho než se to pořádně naučila.
Jako čarodějka se Tara cítí velice dobře, má dobrý pocit z toho když někomu pomůžou.
Když mají holky krizi, díky Taranee se na každé misi dohodnou. Nemá ráda, když se holky o nějaké misi hádají!
Taranee měla ráda Věštce, ale měla na něho i nějaké námitky a proto začala stávkovat a místo ní nastoupila Orube.
Později se ale Taranee vrátila a měly více sil.
Irma zpočátku nemohla uvěřit, že je čarodějka alias Strážkyně, ale jinak ji to později začalo bavit. Svými vtipnými poznámkami doprovází každou jejich misi. Někdy jsou holky ráda, že je Irma takhle povzbuzuje, ale jindy na to nemají náladu.
Občas, ale no co to říkám občas skoro pořád se s Cornelií chytne a začnou se hádat, ale jinak jsou to dobré kamarádky a v nouzi jedna druhé pomůžou! Irmin živel je voda, ta dokáže být někdy pěkně zrádná a tak to s ní má Irma někdy moc těžké! Irma ráda poradí svyým kamarádkám. Například Taranee, když řeší problémy s osobního života a nebo Will, když už si neví rady a taky Hay lin, kdyz se strachuje a neví co má říct mámě za další výmluvu kde byla a dokonce i Cornelii, no je prostě dobrá kamarádka!
Myslíte si, že z toho něco bude?? Já si myslím, že ano a taky to Irmě přeju, ona nikdy nikoho neměla!
Will, jako čarodějka je velice bystrá a dobrá vůdkyně, kterou stojí za to poslouchat a brát si z ní příklad. Má dobré nápady a dokáže dostat všechny ze šlamastyky!
Will dostala za úkol být vůdkyní našich čarodějek!
Pomoci jí má amulet ,,Srdce Kondrakaru", ve kterém se setkávají všechny živly, aby se přeměnily v čistou energii, kterou má i Will za úkol ovládat! Srdce Kondrakaru je součástí Will, není jen tak vidět Will ho má ukryto v srdci!
Will se společně se svými kamarádkami vydali už na 3 mise, které úspěšně dokončily!
1. mise, tam čarodějky pomohly dostat na trůn svou kamarádku a pravou dědičku trůnu v Meridianu Elyon. A svrhly krutého vládce a jejího bratra Fobose.
2. mise, tam pomohly zastavit zlou čarodejnici Nerissu, bývalou Strážkyni, ¨která chtěla ukrást Srdce Kondrakaru!
3. mise, tam pomohly vrátit hlas synovi Aroho s Arkhanty!

ZDROJ:Wea

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 olsenka olsenka | E-mail | 24. října 2008 v 13:39 | Reagovat

mas to  tu hezke

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama