Život witch

20. března 2008 v 15:32 | Aja |  witch
Will bydlí se svou matkou Susan v panelovém domě. Otec je opustil, když byla Will ještě malá, teď je Will 14 let a je už velká holka! Její máma teď chodí s jejím učitelem dějepisu panem Colinsem a nebo, jak mu říká máma Will Deanem!
Will se narodila 19.ledna a s toho lze usoudit, že je ve znamení kozoroha!
Miluje žáby,
potom všechny vodní sporty, sama závodně plave.
NIkdy by se v závodě nevzdala, protože je nesmělá, citlivá, ale za to odvážná! Chovala doma malé zvířátko, plcha, kterého však srazilo auto!Má velice ráda svou partu, tzn. Irma, Taranee, Cornelii a Hay lin!S nimi také ráda tráví čas!
Irma Lairová, žije se svou matkou, otcem a bratrem Christopherem v rodinném domku. Narodila se 13. března a je tedy jasné, že je ve znamení ryb. Vlastní malou želvičku, jménem Lilit. S Hay lin jí společně navrhly a vyrobily malé akvárium, ve kterém se malá Lilit hned zabydlela. Irma má ráda....ale co to plácám má ráda, ona přímo zbožňuje Karmillu, je to její oblíbená skupina.
Vlastní její plakáty, trička a kdo ví co ještě! Když se naskytne jen jedna jedinná příležitost jít na její koncert, tak se kvůli němu Irma dokáže i celý týden chovat jako andílek. Ve škole to Irmě asi mc nejde, nehledě na její vysvědčení! Má ráda svoje kamarádky a to jsou samozřejmě Will, Taranee, Hay lin a i Cornelie (až na pár hádek). I trávit čas s Orube jí nevadí! Potom tráví čas s rodinou, i když by radši běhala někde venku, a tráví ho tím, že komanduje svého bratra :-) Irma nemá pravou mámu, tuhle má svou a má ji moc ráda, ale její pravá je opustila, když byla ještě Irma malá!
Taranee Cooková žije se svou mámou, bratrem a otcem v rodinném domku. Nechová žádné zvíře, ale za to má kaktusů až nad hlavu. Má kaktusy ráda, stará se o ně a pěstuje je.
Kamarádi ji říkají Taro, a to se jí líbí. Taranee ráda fotí, ale je zvláštní, že i když ona ráda fotí, tak se nerada fotí, to přímo nesnáší, někdy ji tak popichuje její bratr Petr. Ráda se učí a to způsobuje, že někdy působí a dělá dojem šprta, ale to není tak docela pravda. Z Witch je Taranee nejchytřejší a jako jedinná nosí brýle.
A umí se někdy i pořádně rozzuřit!
Má ráda Nigela a jsou skvělý pár, ráda tráví čas s kamarádkami!
Cornelie Haleová žije se svou mámou, tátou a sestrou Lilian v panelovém domě v Heatherfieldu.
Lilian se někdy může tvářit, jako andílek, ale umí taky Cornelii pořádně pozlobit a to tak, že ji potom pěkně bolí hlava.
Cornelie má kočku, tedy kocoura Napoleona, kterého dostala jako dáre od Will.
Má ho moc ráda!
Cornelie je ve znamení býka, to znamená, že si jde za svým cílem!!!!!!
Kamarádky by nikdy nenechala ve štychu a to i když je na ně naštvaná!!
Cornelie se v seriále chová trošku jako fiflena ale v časopise je úplně suprovní!!!!!! Ráda bruslí a moc jí to jde, má plno pohárů a medailí, které vyhrála a myslím že si je právem zaslouží!!!! Její životní láskou je Caleb, kterého potkala v Meridianu, Cornelii se o něm před tím zdálo, ale když se potkali bylo to nádherné!!!! Ale potom Caleb odešel zpátky do Meridianu a Cornelie zůstala sama, ale na obzoru se ukázal Petr, pohledný bratr Taranee....no tak kdo ví, jak to bude dál!!!! Croneliin obličej zdobí krásně a blankytně modré oči a nádherně jí září blonďaté vlasy!!! Nejlepšími kamarádkami jsou Will, Taranee, Hay lin, no a i Irma (až na nějaké ty rozpory)!!!!!!!!
Hay lin linová žije se svou maminkou, tátou adříve i babičkou nad rodinnou restaurací Stříbrný drak
Hay je velmi šikovná na ruční práce a všeliaké to vyrábění!!!!!!!!
Je super kamarádkou amá všechny ráda!!!!!!! Nemá bratra ani sestru a jestli by nějakého chtěla???? Tak to nikdo neví!!!!! Nechová ani nějaké zviře, takže se jí ani nedivím, že ráda šije a vyrábí. Dělá to ale moc krásně!!!! Však spolu s Irmou vyrobily její želvičce Lilit nádherné akvárko!!!
Ráda jezdí na kolečkových bruslích, asi je to tím, že jí vítr sviští kolem uší, no a když je jejím živlem vítr.......
Má ráda mimozemšťánky a věří, že tam někde ve Vesmiru nejsme sami a že nás obklopují ještě nějací jiní tvorové!!!
Samozřejmě má ráda svoje kamarádky Will, Irmu, Taranee a Cornlelii!!!!
No to je celá Hay lin

ZDROJ:Wea

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 petiiik petiiik | Web | 21. března 2008 v 10:05 | Reagovat

začalo 2. kolo SONC, tak si sháněj hlásky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 olsenka olsenka | E-mail | 24. října 2008 v 13:38 | Reagovat

mas to tu hezke

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama